Diskusní téma: Tipy, tikety apod.

Datum: 02.09.2017

Vložil: Milos

Titulek: Re: Re: Re: Diagnóza neponaučitelný idiot

Sa chovaj ako kultúrny človek, a nikomu nenadávaj, nikto ťa nenúti pod hrozbou násilia tipovať, ani kupovať tipy. Sa uvedom.

Datum: 03.09.2017

Vložil: BMW

Titulek: Re: Re: Re: Diagnóza neponaučitelný idiot

Admine smaž to vulgární prase :-)

Datum: 26.08.2017

Vložil: VIP

Titulek: VIP

Nekdo kdo by se chtel slozit na VIP tipy?

Albert.cocka@seznam.cz diky za nabidky

Datum: 25.08.2017

Vložil: RumsColou

Titulek: Tenis dnes

O litr rumu ze ten dnesni tenis skonci hodne hladkym KO...

Datum: 26.08.2017

Vložil: BMW

Titulek: Re: Tenis dnes

Kdy mi ho dovezeš ;-)

Datum: 29.08.2017

Vložil: RumsColou

Titulek: Re: Re: Tenis dnes

Dej adresu :)

Datum: 21.08.2017

Vložil: XYZ

Titulek: A už se zase červená

Celkově tento rok stojí za prd, jen nějakých 30 jednotek plus, ale když si spočítáš kolik člověk zaplatí za tipy tak je nakonec i mínusu...

Datum: 22.08.2017

Vložil: Bohužel

Titulek: Re: A už se zase červená

Bohužel, je to tak. Jenže co sázet jiného? Betcomando? To je práce na plnej úvazek a nic moc jinýho než Lucazovo VIP dlouhodobě nefunguje.

Vložil: sážkař

Titulek: Re: Re: A už se zase červená

Ty máš nějaké zkušenosti s Betcomandem?

Vložil: Milos

Titulek: Re: Re: Re: A už se zase červená

Ja osobne mám skúsenosti s Betcomandom, a veľmi zlé, väčšinou posielajú tipy na góly, a 40% tipov ti príde keď už padol gól, alebo padne hneď vzápätí ako ti dôjde tip, nestihneš sa zorientovať, a nie to ešte vsadiť, alebo ti pošlú tip na gól, keď sa zrovna chystá penalta, a je jasné, že v tej chvíli ti žiadna stávková nedovolí vsadiť, za dva mesiace som bol s nimi v hlbokom mínuse, a to som sa snažil tipovať všetko, ale ako píšem, niekedy nestihneš vsadiť ani polovicu, a už ani zďaleka nie za ten kurz, za ktorý to údajne vsadia oni, takže ich výsledky ani zďaleka nemôžeš zrovnávať so svojimi, a samozrejme ešte tiež musíš odpočítať poplatok za tipy...podľa mňa je aj tak stále najlepší Lucazz, občas sa nedarí, ako aj v týchto chvíľach, a problémom keď sa nedarí vo futbale, či v NHL sú väčšinou remízy, nakoľko ako všetci vieme Lucazz remízam nefandí, netipuje ich, a občas je to s tými remízami skutočne des a hrôza, keď si spomeniem na minulý rok keď začínala NHL.. nebyť remíz boli by tie výsledky úplne niekde inde...veľa šťastia...

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek