Diskusní téma: Tipy, tikety apod.

Datum: 22.08.2017

Vložil: Milos

Titulek: Re: Re: A už se zase červená

Musím sa ešte ozvať, lebo mňa skutočne dostali do pre mňa veľkého mínusu...To,. že si s nimi zarobil bola len dočasná náhoda, oveľa viac klientov na nich nadáva, už kôli tomu zrušili jednu FB stránku, štatistiku, ktorú má Betcomando uvedenú na ich stránkach sa ani nedá porovnať so štatistikou, ktorú má reálne klient, nehovoriac o tom, že na stránkach majú uvedené v štatistikách, že doposiaľ boli každý mesiac v pluse, čo vôbec nie je pravda...Všetky negatívne komentáre na FB vymazávajú, a blokujú neželaných užívateľov, pokiaľ sa dlhší čas nedarí, alebo majú mesiac v mínuse, tak nepridávajú do štatistiky žiadne tipy aj viac týždňov, aby tým neodradili potenciálnych klientov, toto Lucazz nerobí. Lucazz pridáva do štatistiky aktuálne tipy bez ohľadu či sa momentálne darí, alebo nie, a vieš o tom, že Betcomando bolo v niektorých mesiacoch v tak hlbokom mínuse, že sa sami k tomu priznali, že ak sa to nezlepší skončia, a toto sa počas ich pôsobnosti viac krát zopakovalo, ale vždy štatistiky upravia tak, aby nový klienti o takýchto minulých prehmatoch BC nevedeli...tak isto často menili v podmienkach výšku kapitálu pri vklade na stávku 1000 kč, mne nestačil ani dvojnásobný kapitál oproti ich odporúčanému, 3500 euro, vklad na stávku 40 euro, a za dva mesiace som mal z nich asi 80 euro, neboli neobvyklé série 16, a viac prehier v rade.... takže -3420, a povedal som si nikdy viac betcomando, takže si mal šťastie, a skončil si včas, a keď chceš o tie peniaze zasa prísť môžeš začať s nimi znova, ale ja o nich už nechcem ani počuť...tipy čo posielajú sú od buka do buka, myslia si že keď niekto gá dva góly po sebe, že dá aj tretí, štvrtý, piaty, šiesty, na tomto je založená ich tzv. stratégia, že budú posielať po každom góle overy donekonečna...a ďalšia vec, tipy ponúkajú len z Bet 365, a keby ľudia sú tak v zisku ako majú oni v štatistikách, museli by si kôli limitu každý mesiac zakladať nový Bet365 účet na niekoho iného...takže oni tie tipy vôbec nepodávajú, lebo ani nemusia, im stačí keď nájdu dosť ľudí, ktorý naletia, a zaplatia si členstvo...a na tom poriadne ryžujú...to je celá banda Betcomanda...

Datum: 22.08.2017

Vložil: sázkař

Titulek: Re: Re: Re: A už se zase červená

Tak to jsem rád, že jsi to tak rozepsal, protože jsem už nad tím opravdu dost přemýšlel, že to u nich zkusím. Teď už vím, že zůstanu tady u Lucazze.

Datum: 19.08.2017

Vložil: BMW

Titulek: čecháčkovství

A teď jste kde?Držíte hubu co když se zelená..trocha podpory by Lucasovi neuškodila .

Datum: 21.08.2017

Vložil: XYZ

Titulek: Re: čecháčkovství

Tak trochu se zazelenalo jen proto že přestal dávat futures...

Datum: 17.08.2017

Vložil: XYZ

Titulek: Dneska zase tenis

Dneska zase tenis, kdo má bobky nebo to radši vůbec nedal? :D

Datum: 18.08.2017

Vložil: Dada

Titulek: Re: Dneska zase tenis

Bobky byly, ale měl jsem už pocit, že se to konečně obrací, tak jsem to vsadil. Snad bude zase líp.

Datum: 10.08.2017

Vložil: Anonym

Titulek: Webet4you

Co ty surebety, funguje to? https://www.casinoonline.de/nachrichten/betrug-von-anlegern-mit-sportwetten-durch-evision-und-webet4you-5905/

Evision team vyšetřuje policie. Takže asi podvod.

Datum: 10.08.2017

Vložil: Admin

Titulek: Re: Webet4you

Kdyby jsi byl členem , tak víš že nás majitel o všem informují pomocí zpráv , kde přiznal že je už poněkolikáté vyšetřují úřady a policie a před pár týdny také přišla zpráva že vyšetřování je ukončeno a vše frčí dál ;-)

Datum: 09.08.2017

Vložil: XYZ

Titulek: A FURT NAM BUDE POSILAT TEN TENIS

A zase tenis, proc se na nej uz nevyseres? Za kazdou cenu nam potrebujes prodat treba i tipy o hovne?

Datum: 09.08.2017

Vložil: BMW

Titulek: Re: A FURT NAM BUDE POSILAT TEN TENIS

Drž už píču ty šašku,tady po každym tipu píšeš hovna.Odhaduju že tipy odebíráš krátce jinak bys nemlel takový sračky.Nedávno dlouhá tenisová OK sérka.Ty budeš nejspíš jeden a ten samej co tady furt píše bláboly.Léč si mindráky jinde joudo.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek