Diskusní téma: Tipy, tikety apod.

Datum: 22.08.2017

Vložil: sážkař

Titulek: Re: Re: A už se zase červená

Ty máš nějaké zkušenosti s Betcomandem?

Datum: 22.08.2017

Vložil: Milos

Titulek: Re: Re: Re: A už se zase červená

Ja osobne mám skúsenosti s Betcomandom, a veľmi zlé, väčšinou posielajú tipy na góly, a 40% tipov ti príde keď už padol gól, alebo padne hneď vzápätí ako ti dôjde tip, nestihneš sa zorientovať, a nie to ešte vsadiť, alebo ti pošlú tip na gól, keď sa zrovna chystá penalta, a je jasné, že v tej chvíli ti žiadna stávková nedovolí vsadiť, za dva mesiace som bol s nimi v hlbokom mínuse, a to som sa snažil tipovať všetko, ale ako píšem, niekedy nestihneš vsadiť ani polovicu, a už ani zďaleka nie za ten kurz, za ktorý to údajne vsadia oni, takže ich výsledky ani zďaleka nemôžeš zrovnávať so svojimi, a samozrejme ešte tiež musíš odpočítať poplatok za tipy...podľa mňa je aj tak stále najlepší Lucazz, občas sa nedarí, ako aj v týchto chvíľach, a problémom keď sa nedarí vo futbale, či v NHL sú väčšinou remízy, nakoľko ako všetci vieme Lucazz remízam nefandí, netipuje ich, a občas je to s tými remízami skutočne des a hrôza, keď si spomeniem na minulý rok keď začínala NHL.. nebyť remíz boli by tie výsledky úplne niekde inde...veľa šťastia...

Datum: 22.08.2017

Vložil: Razor

Titulek: Re: Re: Re: Re: A už se zase červená

Mám stejný problém,betcomando banda zmrdů.Lucazz je alespoň čestnej,dá slevu když se nedaří a kdo s ním byl třeba i minulý rok jako já tak si pořád hvízdá.

Datum: 22.08.2017

Vložil: Bet

Titulek: Re: A už se zase červená

Mně tedy BC vydělalo hodně peněz. Člověk se tomu ale musí věnovat, mít u sebe furt mobil a mít na to čas. Jak to přijde, tak to tam hned pálit. Rozhodně jejich strategie funguje. Že jsou kurzy o fous jiné je jasné, to máš i u Lucaze.
Přestal jsem, protože už jsem to časově nedával. Teď je těch tipů denně prý míň a trochu jiná strategie. Tak možná při práci zkusím.
Lucazzovo VIP taky funguje, tak snad jen trochu štěstí a vytáhnout to zas nahoru. Trochu váhám, jestli dál sázet a nebo se do toho vrhnout třeba za měsíc.

Datum: 22.08.2017

Vložil: Milos

Titulek: Re: Re: A už se zase červená

Musím sa ešte ozvať, lebo mňa skutočne dostali do pre mňa veľkého mínusu...To,. že si s nimi zarobil bola len dočasná náhoda, oveľa viac klientov na nich nadáva, už kôli tomu zrušili jednu FB stránku, štatistiku, ktorú má Betcomando uvedenú na ich stránkach sa ani nedá porovnať so štatistikou, ktorú má reálne klient, nehovoriac o tom, že na stránkach majú uvedené v štatistikách, že doposiaľ boli každý mesiac v pluse, čo vôbec nie je pravda...Všetky negatívne komentáre na FB vymazávajú, a blokujú neželaných užívateľov, pokiaľ sa dlhší čas nedarí, alebo majú mesiac v mínuse, tak nepridávajú do štatistiky žiadne tipy aj viac týždňov, aby tým neodradili potenciálnych klientov, toto Lucazz nerobí. Lucazz pridáva do štatistiky aktuálne tipy bez ohľadu či sa momentálne darí, alebo nie, a vieš o tom, že Betcomando bolo v niektorých mesiacoch v tak hlbokom mínuse, že sa sami k tomu priznali, že ak sa to nezlepší skončia, a toto sa počas ich pôsobnosti viac krát zopakovalo, ale vždy štatistiky upravia tak, aby nový klienti o takýchto minulých prehmatoch BC nevedeli...tak isto často menili v podmienkach výšku kapitálu pri vklade na stávku 1000 kč, mne nestačil ani dvojnásobný kapitál oproti ich odporúčanému, 3500 euro, vklad na stávku 40 euro, a za dva mesiace som mal z nich asi 80 euro, neboli neobvyklé série 16, a viac prehier v rade.... takže -3420, a povedal som si nikdy viac betcomando, takže si mal šťastie, a skončil si včas, a keď chceš o tie peniaze zasa prísť môžeš začať s nimi znova, ale ja o nich už nechcem ani počuť...tipy čo posielajú sú od buka do buka, myslia si že keď niekto gá dva góly po sebe, že dá aj tretí, štvrtý, piaty, šiesty, na tomto je založená ich tzv. stratégia, že budú posielať po každom góle overy donekonečna...a ďalšia vec, tipy ponúkajú len z Bet 365, a keby ľudia sú tak v zisku ako majú oni v štatistikách, museli by si kôli limitu každý mesiac zakladať nový Bet365 účet na niekoho iného...takže oni tie tipy vôbec nepodávajú, lebo ani nemusia, im stačí keď nájdu dosť ľudí, ktorý naletia, a zaplatia si členstvo...a na tom poriadne ryžujú...to je celá banda Betcomanda...

Datum: 22.08.2017

Vložil: sázkař

Titulek: Re: Re: Re: A už se zase červená

Tak to jsem rád, že jsi to tak rozepsal, protože jsem už nad tím opravdu dost přemýšlel, že to u nich zkusím. Teď už vím, že zůstanu tady u Lucazze.

Datum: 19.08.2017

Vložil: BMW

Titulek: čecháčkovství

A teď jste kde?Držíte hubu co když se zelená..trocha podpory by Lucasovi neuškodila .

Datum: 21.08.2017

Vložil: XYZ

Titulek: Re: čecháčkovství

Tak trochu se zazelenalo jen proto že přestal dávat futures...

Datum: 17.08.2017

Vložil: XYZ

Titulek: Dneska zase tenis

Dneska zase tenis, kdo má bobky nebo to radši vůbec nedal? :D

Datum: 18.08.2017

Vložil: Dada

Titulek: Re: Dneska zase tenis

Bobky byly, ale měl jsem už pocit, že se to konečně obrací, tak jsem to vsadil. Snad bude zase líp.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek