Diskusní téma: Tipy, tikety apod.

Datum: 09.08.2017

Vložil: XYZ

Titulek: A FURT NAM BUDE POSILAT TEN TENIS

A zase tenis, proc se na nej uz nevyseres? Za kazdou cenu nam potrebujes prodat treba i tipy o hovne?

Vložil: BMW

Titulek: Re: A FURT NAM BUDE POSILAT TEN TENIS

Drž už píču ty šašku,tady po každym tipu píšeš hovna.Odhaduju že tipy odebíráš krátce jinak bys nemlel takový sračky.Nedávno dlouhá tenisová OK sérka.Ty budeš nejspíš jeden a ten samej co tady furt píše bláboly.Léč si mindráky jinde joudo.

Vložil: Admin

Titulek: Re: Re: A FURT NAM BUDE POSILAT TEN TENIS

Ano stále se jedná o Milana B. Umím unést kritiku , ale konstruktivní . Což tenhle pán nemá a opakuje stále své stejné domněnky kterým asi ani on sám nevěří když pořád tipy kupuje.

Datum: 10.08.2017

Vložil: zklamaný

Titulek: Re: Re: Re: A FURT NAM BUDE POSILAT TEN TENIS

už jsem psal Lukáši, že to nejsem já.
takové příspěvky už nepíšu.
zkontroluj si mé příspěvky přes IP adresu, nemám důvod se někam pod VPN schovávat.
že jsem koupil 20 VIP tipů do delší přestávce bylo proto, že jsi měsíc byl zelený a fakt jsem si užíval naši spolupráce v únoru-březnu.
přesto že se Ti nedaří ve VIP tipech, tak jistě jsi kvalitní tipér a otočí se to.
děkuji za možnost účastnit se projetu surebets, i když jsem ještě nevybíral, ale věřím Ti.
hodně štěstí a prosím už sem nepiš moje jméno, takové rozezlené příspěvky už nepřispívám.
díky za vše co děláš, ať se daří.

Datum: 02.08.2017

Titulek: XYZ

Další super tip na začátku srpna

Datum: 02.08.2017

Titulek: Re: XYZ

Milane a myslíš že touto ,,podporou" se tipy zlepší ? ;-)

Datum: 03.08.2017

Vložil: zklamaný

Titulek: Re: Re: XYZ

Lukáši, tento příspěvek není ode mne.

Titulek: Re: Re: Re: XYZ

A proto mi chodí emaily od Tebe se stejnými ID a IP znaky :-)

Titulek: Re: Re: Re: Re: XYZ

Nejsem žádný Milan :D

Datum: 30.07.2017

Vložil: Peníze

Titulek: Peníze a zase jen peníze

Ono kdyby si lidi co dělají poradenství na sázky dali přestávku během července a srpna tak by výsledky byly jinde, ale prostě tak se to v ČR nedělá, za každou cenu získat nějaké peníze za tipy, členství i když jdou výsledky během prázdnin do mínusu.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek